Adresa

Ulrich Brunner GmbH Ofen- und Heiztechnik

Zellhuber Ring 17-18
84307 Eggenfelden

Tel.: 08721/771-0
Tel. spotřebitel: 08721/771-550
Fax: 08721/771-100
eMail: info@brunner.de

Otevírací doba:
Pondělí - čtvrtek: 8:00-12:00 a 13:00-17:00
Pátek: 8:00-13:00

Ust-ID-Nr. der Ulrich Brunner GmbH: DE129266920
HR-Nr.: HRB 1898 AG Landshut

Partnerský

Badura Pavel

Masarykova 66
76362 Tlumacov
Czech Republic

pavel.kokk@seznam.cz
Tel.: 00420/777/562595

Fire Factory SE
Jan Pokorny
nábr. Otakara Ostrcila 257
39201 Sobeslav
Czech Republic

honza@kamnarstvi-bechyne.cz
Tel.: 00420 / 608 / 966229
www.kamnarstvi-bechyne.cz

Hanus Roman Kamnarstvi

Prokisova 355/3
37001 Ceske Budejovice
Czech Republic

kamna.hanus@tiscali.cz
Tel.: 00420 777 907766
www.kamnahanus.cz

Holesinsky Bretislav

Bezrucova 902
29501 Mnichovo Hradiste
Czech Republic

info@bhkamna.cz
Tel.: 00420 737 471551

Horvat Pavel

Budejovicka 991
37901 Trebon
Czech Republic

magda.horvatova@mybox.cz
Tel.: 00420 60 3759352

Hrabec Bohdan

Pod Senovou 46 a
78701 Sumperk
Czech Republic

bohdan.hrabec@seznam.cz
Tel.: 00420 602 787024
www.kamnarstvi-hrabec.cz

Jakubka David

Teplice nad Becvou 112
75301 Hranice
Czech Republic

kamnakrby@seznam.cz
Tel.: 00420 605 789096
www.kamnajakubka.cz

Jankovic Stepan

Sudomerice u Bechyne 120
39172 Sudomerice u Bechyne
Czech Republic

stepan.jankovic@seznam.cz
Tel.: 00420 6032 10716
www.kachlovakamna.kvalitne.cz

Jira Tomas

Hrusice 197
25166 Senohraby (Praha - vychod)
Czech Republic

tomasjira@centrum.cz
Tel.: 00420 777 333461
www.tomasjira.cz

Jurcak Jiri

Sadek
76311 Zlin
Czech Republic

jiri.jurcak@krby-kamna.com
Tel.: 00420 777 733337
www.krby-kamna.com

Kamnarske centrum s.r.o.

Malicka 1576/11
30100 Plzen 1
Czech Republic

obchod@nasedvere.cz
Tel.: 00420 775 339549

Kamnárstvi Jiri Mára

Jungmannova 535/7
39101 Sezimovo Ústi
Czech Republic

info@kamnamara.cz
Tel.: 00420/724/251 744
www.kamnamara.cz

Kamnarstvi Ladislav Koutecky

Merklinska 14
360 10 Karlovy Vary, Sedlec
Czech Republic

info@3xk.cz
Tel.: 00420 602 111844
www.3xk.cz

Kamnarstvi Pithard - Volech Pithard Robert, Volech Zdenek

Metysova 922
51401 Jilemnice
Czech Republic

piavo@c-box.cz
Tel.: 00420 777 023110
www.kamnapiavo.cz

Kamnárstvi Rynda s.r.o.
Ivana Pekárková
V Oblouku 599
25243 Pruhonice
Czech Republic

ivana@rynda.cz
Tel.: 00420/602/139925
www.rynda.cz

König Vilem

Ceskolipská 208
40722 Benesov nad Ploucnici
Czech Republic

kamnarstvi.konig@seznam.cz
Tel.: 00420 412 513580
www.kamna-konig.cz

König Vilem Kamnárstvi

Ceskolipská 208
40722 Benesov nad Ploucnici
Czech Republic

kamnarstvi.konig@sznam.cz
Tel.: 00420/412/513580
www.kamna-konig.cz

Kopal Marek

Pistin 55
37346 Pistin
Czech Republic

marek.kopal@seznam.cz
Tel.: 00420/606 792 838

Krby kamna Székely s.r.o

Chotánky 74
29001 Podebrady
Czech Republic

info@kamnarstvi-podebrady.cz
Tel.: 00420/325 612 221
www.kamnarstvi-podebrady.cz

Krby Kamna Turyna Turyna Jaroslav

Petra Bezruce 548
28911 Pecky
Czech Republic

info@krby-turyna.cz
Tel.: 00420/723 174928
www.krby-turyna.cz

Krby Pelant Jaroslav

J. A. Komenskeho 513/18
43401 Most 1
Czech Republic

info@krbypelant.cz
Tel.: 00420 6023 47979
www.krbypelant.cz

Krby Praha s.r.o. Hosek Martin

Vinice 431
27716 Vsetaty
Czech Republic

info@krby-praha.cz
Tel.: 00420 724 166144
www.krby-praha.cz

Krbystyle s.r.o. Subrt Patrik, Kosar David

Lesni 664
27307 Vinarice u Kladna
Czech Republic

kosar@krby-style.cz
Tel.: 00420 725 500009
www.krby-style.cz

Kubena Stanislav

Lucni 1153
75701 Valasske Mezirici
Czech Republic

krby@krby-valmez.cz

Kunc s.r.o.

Malická 24
30100 Plzen
Czech Republic

info@krbyplzen.cz
Tel.: 00420/377/532955
www.krbyplzen.cz

Laube Vladimir

Mezi Vodami 1560/33
14350 Praha
Czech Republic

info@laubekrby.cz
Tel.: 00420/603437670
www.laubekrby.cz

Laznicka Jaromir

Namesti 550
59442 Merin
Czech Republic

kamna@laznicka.cz
Tel.: 00420 7753 75255
www.laznicka.cz

Ludvik Sajtar

Travnik 57
47156 Marenice
Czech Republic

ludvik.sajtar@seznam.cz
www.kachlova-kamna.eu

Mlázovský Pavel

Malesov 57
28541 Malesov-Kutna Hora
Czech Republic

pavel@mlazovsky.cz
Tel.: 00420/777211904
http://www.pece-kamna-sporaky.cz/

Mojmir Jauernig - K-PLUS

Udolni 384
78833 Hanusovice
Czech Republic

jauernig@seznam.cz
Tel.: 00420 604 285303

Pecina Martin

Svermova 410
53701 Chrumdim
Czech Republic

martin.pecina@seznam.cz

Peterka Radek

Lhota 251
30100 Plzen
Czech Republic

info@krby-peterka.com
Tel.: 00420 605 353327
www.krby.peterka.com

Prokop Jan

Zelená 576/3
77900 Olomouc
Czech Republic

kamnaprokop@gmail.com
Tel.: 00420/ 605 533 919
www.kamnaprokop.webnode.cz

Prokop Jaroslav

Radetice 104
391 65 Bechyne
Czech Republic

info@jihoceskekamnarstvi.cz
Tel.: 0042 07327 36434
www.jihoceskekamnarstvi.cz

Rakusan Jifi

Ruzodolska 148/9
46001 Liberec
Czech Republic

jira@kamnar-jira.cz
Tel.: 00420 774 323323
www.kamnar-jira.cz

Temr s.r.o.

Husova 353
25001 Brandys nad Labem
Czech Republic

info@temr.cz
www.temr.cz

Tomas Vohradnik

Aloisina vysina 643
46015 Liberec
Czech Republic

tomas.vohradnik@seznam.cz

Vavrik Patrik

Havlickova 307
35301 Velka Hledsebe
Czech Republic

kamnarstvidecin@seznam.cz
Tel.: 00420 777 200972

Vilimek Jiri

Bohuslavice u Zlina 151
76351 Zlin
Czech Republic

kamna.vilimek@seznam.cz
Tel.: 00420 608 966722
www.vilimek.cz

Zazvorka Vlastimil Kamnarstvi

Vysoka Pec 114
36221 Nejdek
Czech Republic

vlasza@seznam.cz
Tel.: 00420 724 393 928
www.kamnarstvi-zazvorka.cz

 

IRON DOG VE VAŠEM OKOLÍ

NARAZILI JSTE NA ŽELEZNÉHO PSA?

Zde můžete zažádat o informační brožurku Iron Dog k našim čtyřnohým přátelům – k zaslání buď poštou, nebo e-mailem. Stačí proto vyplnit pouze níže uvedený formulář a za chvíli se můžete seznámit. Přejeme vám přitom mnoho zábavy.

Prosím, zadejte Vaše údaje:
/
* Povinná pole
Facebook KONTAKT
DE BE CZ FR GR IRL IT LT NL PL SK RO RU SE JP